Два роки незламності
23 лютого класний керівник 8-Б класу Колотило Наталія Іванівна провела годину спілкування :
"2 роки незламності. Не забудемо, не пробачимо. Наближаємо Перемогу!"
На заході Наталія Іванівна нагадала з учнями хронологію війни.
Виконали ряд завдань: "Асоціативний кущ", "Знати, щоб вижити", "Хронологія подій", "Незламні серцем і духом", "Одне бажання на всіх", "Подяка Захисникам України!".
8-ми класники згадали правила поведінки під час повітряної тривоги, активізували знання щодо безпеки власного життя під час обстрілу та хімічних атак. Обговорили та склали стіну з цеглинок Перемоги. Кожен учень написав подячний лист Захисникам!
Вдячність всім, хто стримує ворога і наближає ПЕРЕМОГУ! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424965940_1434777473784532_6063856000916662795_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=Hm_eEIiKd5AAX_oGfuv&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfC2cMVOowGXGA4iIVgikzmRFQShIW1cGA7naUSir61PgA&oe=65E1D987)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424926754_1434777723784507_8795721708721289705_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=nv4XiBITujcAX8faFS5&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfDGgVz8TD6iba2h4gvL_ek-ACHDtuuqo679Yhnde1ZPfQ&oe=65E24F19)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425335674_1434777833784496_1491067672960897703_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=XslV4U15MkwAX_DkLV2&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfCplEXjKPT9iJyXpzxsJNKEgysi8K0IMrBJDomDaG_5Sw&oe=65E29238)
![](https://scontent.fiev8-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424967771_1434778033784476_311591962108895195_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=uFi3AYF9J04AX9JZ7NP&_nc_ht=scontent.fiev8-2.fna&oh=00_AfCTW77A_yeik-SzLgv_yx3gpzXZAQXaAlxJiFjV0RoZgg&oe=65E19005)