Олімпійський тиждень

У рамках Олімпійського тижня вчитель Коритненського ЗЗСО І-ІІІ ст. Ошевський О. В. провів " Веселі старти" між 11-А та 11-Б класами. Учні змагалися у спритності та витривалості , у вікторині "Цікаві спортивні факти".

Між учнями 6-9 класів проведено змагання з міні-футболу. Переможцем стала команда 8-Б, ІІ місце посіли учні 7-Б. Також завершився турнір із шахів. Переможці брали участь у територіальному етапі обласної Гімназіади. Учениця 9 класу Олексійчук Наталія здобула ІІ місце. Вітаємо переможців.

До проведення Олімпійського тижня долучилися і учні початкової школи. Класний керівник Богданюк Г. В. провела чудові " Веселі старти" у 3-А класі. Діти показали спритність, винахідливість, дружність. Всі залишилися задоволеними та веселими.

Такі заходи дають можливість учням навчитися цінувати власне здоров'я, вести здоровий спосіб життя та займатися спортом.