Зустріч з головною державною інспекторкою Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області

            Майже шість десятків учнів Коритненського опорного ліцею Банилівської громади взяли участь в інтерактивній зустрічі з головною державною інспекторкою Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області Оленою Антофій.
До їхнього числа долучилися начальниця служби у справах дітей Банилівської сільської ради Марта Андрич та керівництво освітньої установи в особі директорки Світлани Стринадко.
             Оскільки, форум проведено у рамках реалізації заходів з відзначення Міжнародного дня захисту дітей та Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, основна тема зустрічі - важливість укладання трудових відносин з молодими та неповнолітніми працівниками, використання дитячої праці, говорили, як має використовуватися дитяча праця
             У цьому контексті, учням розповіли про негативні наслідки незадекларованої праці; роз’яснили, як правильно оформлювати трудові відносини; які саме ознаки свідчать, що праця належно задекларована.
            Проговорено тему запобігання торгівлі людьми, примусової праці, трудової експлуатації.
            Зазначено, як варто поводитися громадянам у складних життєвих обставинах; на що звертати посилену увагу при працевлаштуванні; які саме ознаки можуть свідчити, що можна постраждати від торгівців людьми, чи недобросовісних роботодавців.
           Повідомлено контакти, за якими необхідно звернутися по допомогу, зокрема Національної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми, Урядового контакт-центру, Служб екстреної допомоги у країнах ЄС тощо.
           Учнів ознайомлено з тематичними інформаційними матеріалами, розробленими Держпраці спільно з міжнародними партнерами, в яких у доступній формі розповідається про найбільш актуальні норми трудового законодавства.
На зображенні може бути: 8 людей та люди усміхаютьсяНа зображенні може бути: 3 людини
На зображенні може бути: 2 людиниНа зображенні може бути: 5 людей та люди навчаються